Elektronik Ticari İleti Onay Formu

ELEKTRONİK TİCARİ İLETİ ONAY FORMU


Mutsan Sanayi ve Ticaret (“Mutsan”) ile paylaşmış olduğum iletişim bilgilerim kullanılarak, Mutsan tarafından gerçekleştirilen toptan fiyatlar ve kampanyalar hakkında tarafımla

🗌 _________________________ numaralı cep telefonuma SMS gönderilmesi, 

🗌 _________________________ numaralı telefonumun/cep telefonumun aranması,

🗌 _________________________ e-posta adresime e-posta gönderilmesi,

yoluyla iletişime geçilmesine; danışmanlık faaliyetleri konusunda tanıtım ve bilgilendirmeler, anketler, kampanyalar ile ilgili bilgilendirme yapılmasına; tarafıma ticari elektronik ileti ve diğer iletiler gönderilmesine izin/onay veriyorum.*Danışan (İletişim Bilgileri Alınan Kişi)

Adı Soyadı :

Tarih :

İmza :* İşbu onay, Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un 6. maddesi ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik’in 5. maddesi kapsamında talep edilmektedir. Söz konusu onay reddetme hakkınız kullanılıncaya kadar geçerli olacaktır.Red bildiriminde bulunmak için (mutsan@mutsan.com.tr) adresine e-mail gönderebilir,  (0212 251 38 42) telefon numarasını arayabilirsiniz.


İşbu Form kapsamında paylaştığınız Tarafınıza ait kişisel bilgiler, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve sair ilgili mevzuat kapsamında Mutsan tarafından ticari faaliyetlerini yerine getirmek amacıyla işlenmektedir. Söz konusu işleme faaliyetlerine ve KVKK 11. maddede sayılan haklarınıza ilişkin olarak ayrıntılı bilgiye, internet sitemizde yer alan "Ön Bilgilendirme Metni" ve “Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası” üzerinden ulaşabilirsiniz.